SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer automatike per Garazha Gjermane 049 200 413
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '14
ID e produktit :
36298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim montojm dhe servisojm

-Dyer për garazha Automatike me motor-
-Dyer Industriale-
-Motora për dyer Rrshitse dhe dyer te garazhave-
-Dyer te dhomave prodhimi Gjerman-
-Laminat Gjerman-
-Rampa Senzorike-
-Dyer Rolo-
-Servisim Programim dhe montim Te dyerve dhe Motorëve
Informata rreth publikuesit
Faik
Prishtinë
+37744 287 696
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »