SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiqo programet IPKO,Kujtesa,Satelit etj. ne dy dhoma
Çmimi :
€148.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
3638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi!!! Ky transmetues wireless (pa tel) karakterizohet që punon ne frekuencat 2400-2478Mhz deri ne 25 kanale. Transmetimi i sinjalit eshte digjital. Largsia e emitimit deri ne 50metra me pengesa dhe deri ne 200metra pa pengesa. Nuk pengohet nga Bluetooth,Mikroval etj. Nuk keni nevojë më që kur doni të shiqoni TV në dhomën apo katin tjetër të merrni resiverin Kujtesa, IPKO, Dream Box,DVD me veti. Poashtu mund te perdoret nese kerkohet qe nje video sinjal (p.sh. kamer vezhguse) te barte sinjali prej nje vendi ne vend tjeter pa tela. Ky aparat që përbehet prej transmetuesit dhe pranuesit, mundson shumë lehtë ta bartni sinjalin wireless (pa tel), plus kësaj përmes teledirigjuesit mund ti ndrroni programet prej dhomës apo katit tjetër. Kjo ju mundson që mos të shihen kabllat.

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »