SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kohor per pastrim
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kohor per pastrim nga firma holandeze König. Dedikohet per femije. Sherben per te treguar sa gjate femija duhet ti pastroje duart dhe dhembet. Me ane te ndricimit mund ta dine kur duhet te ndalen. Shume i lehet per tu perdor si dhe per tu montuar.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »