SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cante per llaptop 15.6 inch
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cante per llaptop 15.6 inch
Kjo cante (15.4 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dhe me hapsire te mjaftueshme.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »