SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB bartes sinjali deri ne 60m largesi
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Permes kabllit te internetit CAT5/6 mundeson bartjen e informacionave nga printeri, WEB Cam dhe paisjeve tjera qe punojn me USB. Kompatibell me USB 1:1 dhe nuk ka nevoje te intstalimit te software-ave.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »