SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Radio druri
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo radio (AM/FM) eshte me nje dizajn shume te bukur druri. Praktikohet te vendoset mbi tavolinë. Punon shume mire dhe ka 3 lloj ngjyrash: ngjyre kafe, ngjyre krem, si dhe ngjyre hiri. Eshte shume e pershtatshme per dhome pritjeje, dhome gjumi, spo zyre.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »