SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte Speciale Monitor Dhe Shtepize 12 Muaj GarancionModeli: F
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '14
ID e produktit :
36814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferte Speciale Monitor Dhe Shtepize 12 Muaj Garancion

Modeli: Fujitsu Siemens
Procesori: Core 2 Duo 3.0 Ghz
Ram: 2 Gb
Hdd: 160 Gb
Grafika: VGA 256 Mb
DVD-ROM, kabllot percjellese, tastier dhe maus Gratis
Sis Operativ: Win 7 Home Premium i licencuar
Ekrani: Dell 19" inch
Garancion: 12 muaj

Qmimi: 130 Euro
Informata rreth publikuesit
ComputerCity Ks
Prishtinë
045666201
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »