SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI1.3 ndares
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI1.3 ndares
Kjo paisje mundeson lidhjen e paisjeve HD ose Full HD dhe ka 1 dalje qe lidhet me TV. Pra, ka 2x HDMI hyrje (Version1.3) dhe 1 daljeHDMI (Version1.3) Ndrrimi i hyrjeve mundesohet permes sustave. Rezulucioni deri ne 1920x1080 dpi,
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »