SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llampe e jashtit me dy drita
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llampe e jashtit qe ndriçon poshte dhe lart. Ka 2 drita GU10, qe gjenden ne paketim.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »