SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peak Tech multimeter kualitativ
Çmimi :
€58.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju ofrojme instrumentin multifunksional qe ka display te madh e qe mate tensionin AC/DC, kondenzator, rezistues, induktivitet, frekuence, temperature, dioda e te tjera, Gjithashtu posedon gomen mbeshtjellese per mbrojtje nga lendimet mekanike dhe ndricim per matje ne erresire.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »