SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zmadhues per koke me ndricim dhe tri lloje zmadhues
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zmadhues per koke me ndricim dhe tri lloje te zmadhuesve. Ky zmadhues eshte i pershtatshem per shume serviser si dhe per artar, ortar dhe ata qe punojn me pjese te vogla. Me kete zmadhues ju keni te dy duart e lira per pune. Posedon ndricim.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »