SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Servisim - LCD/Pllazma LG, Samsung, Grundig, Toshiba, SEG, Telefunken, SONY
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme servisim profesional te televizionave LCD / Pllazma LG, Samsung, Beko, Grundig, Toshiba, SEG, Panasonic, Telefunken dhe shume e shume te tjere. Pervoj 17 vjecare gjermane ne servisim. Servisimi behet me pjes te reja origjinale nga Gjermania me garancion

Pervoja dhe shkollimi profesional shume vjeqar gjerman, na mundson servisim te lehte dhe te shpejte te aparateve LCD/Pllazma.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »