SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dj Controller ""DDJ-WeGO"" (ne Paket)+ Gratis Dr.Dre Pro WHITE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '14
ID e produktit :
37196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pioneer DDJ-WeGO, 2013. - I RI NE PAKET - +++ Gratis Ndegjuse Dr.Dre Pro ngjyr e bardh. =====

Ky kontroller eshte i paperdorur, me libra me faktur me krejt.======

Me to vjen programi "VIRTUAL DJ prej FABRIKES si ne foto" poashtu edhe Programi "Serato DJ" Version i fundit i Seratos, si dhe te gjitha effecte per serato DJ, (100 euro jan krejt mu ble)"
==========
Punon me krejt programe.====
Garancioni dy vjet. =====
Ndrim me Iphone 5.
=================================
Gratis Ndegjuse Dr.Dre Pro ngjyr e bardh. =======
Gratis Ndegjuse Dr.Dre Pro ngjyr e bardh. =======
Gratis Ndegjuse Dr.Dre Pro ngjyr e bardh. =======
Gratis Ndegjuse Dr.Dre Pro ngjyr e bardh. =======
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »