SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:02
ID e produktit :
37209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjedhja e një agjenti është një nga hapat më të rëndësishëm në drejtimin e nje shitje të suksesshme.


Ata do të bëjnë gjithë punën e vështirë në shitjen e pronës tuaj, nga renditja dhe marketingu i pronës tuaj për të negociuar shitjen dhe duke u kujdesur për të gjitha vendimet më të suksesshme të pronës tuaj.


Qëllimi ynë është realizimi i kërkesave dhe dëshirave të kilentëve tanë.Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »