SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtrenguese pershumicen e kabllave koaxial dhe BNC
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtrenguese pershumicen e kabllave koaxial dhe BNC.
Per Koaxkabell: RG 55, 58, 59, 5, 6, 21, 141, 142, 143, 210, 212, 222, 223, 303, 304, 400; Belden 8279, 8281, 9231, 9141
8,2mm, 6,5 mm, 5,4 mm, 2,5 mm, 1,7 mm.

Kodi i artikullit: 5329812
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »