SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kartele grafike e dedikuar per Autocad dhe Archicad, si dhe per Lojra.
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '14
ID e produktit :
37249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli: Nvidia Quadro FX 1800
Cuda Core: 64
Memory Size: 768 MB GDDR3
Memory Interface: 192-bit
Memory Bandwidth: (GB/sec) 38.4
Display Port: Dual Link DVI-I, Display port x2
Maximum Display Resolution: Digital @ 60Hz2560x1600

Qmimi: 75 Euro
Informata rreth publikuesit
ComputerCity Ks
Prishtinë
045666201
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »