SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplet alarm per lokal, banes me teledirigjues sirena 130dB
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. Kur te dilni i keni kohe 30sekonada dhe kur te hyni i keni 4 sekonda me deaktivizu. Vezhgon terenin 360shkalle. Nje alarm efektive, praktik dhe shpejte qe montohet.

Kodi i artikullit: 5412810093373
Tel: 045Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. Kur te dilni i keni kohe 30sekonada dhe kur te hyni i keni 4 sekonda me deaktivizu. Vezhgon terenin 360shkalle. Nje alarm efektive, praktik dhe shpejte qe montohet.
Kodi i artikullit: 5412810093373
Alarm me teledirigjues nga firma holandeze König. Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepise, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues. Kur te dilni i keni kohe 30sekonada dhe kur te hyni i keni 4 sekonda me deaktivizu. Vezhgon terenin 360shkalle. Nje alarm efektive, praktik dhe shpejte qe montohet.

Kodi i artikullit: 5412810093373
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »