SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Instrument amperdana multifunksional deri 1000A
Çmimi :
€96.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Instrument amperdana multifunksional deri 1000A
Ky istrument profesional perveq qe mat deri ne 1000A, poashtu e mat edhe tensioni
deri ne 600V AC/DC, rezistencen deri ne 40MOHM,frekuencen deri ne 10MHz,
kapacitetin deri ne 100MF, temperaturen prej -50 deri ne 1000C, test te diodave dhe te perqueshmerise,
Data Hold, Automatik dhe manual rregullimi i vlerave, ndalet automatikisht e tjera.

Kodi 8164785.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »