SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Timer me display per drita, nxemje e tjera deri ne 3500Watt
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
3736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Permes ketij timeri (kohori) behet e mundshme ndezja apo ndalja e dritave ose aparateve te tjera automatikisht. Edhe nese ndalet rryma, ky aparat i mban ne mend programimet sepse ka te integruar baterine rimbushese. I pershtatshem ne kohe te dimrit kur deshirojme qe ndonje stufe elektrike te nxemjes (Elind) me programu qe ajo me u leshu ne kohe te caktuar.p.sh. nese nga puna leshohemi ne ora 17.00 dhe stufa programohet qe me u leshu nje (1) ore me heret qe kur te vime ne shtepi mos me gjete dhomen e ftofte. Poashtu mund te lidhet ndonje drite qe me dhene pershtypjen qe dikush eshte ne shtepi.

Kodi i artikullit: V1416

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »