SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cante stabile per fotoaparat dhe kamere - e zeze
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo cante ka kornize shume te forte qe mbron aparatin nese rrezohet.
Nga firma holandeze König.
Kodi i ketij artikulli e ka numrin 5412810126842.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »