SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ihone 4 dhe 4S
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '14
ID e produktit :
37398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 iphone 4 dhe 1 4S ka 16 GB te zi
Full unlock
Informata rreth publikuesit
Top Mobile GSM
Prishtinë
049 622 255
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »