SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cante stabile per fotoaparat dhe kamere - hiri
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
ID e produktit :
3740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cante stabile per fotoaparat dhe kamere - hiri.
Nga firma holandeze König.
Kjo cante ka kornize shume te forte qe mbron aparatin nese rrezohet.
Kodi i ketij artikulli e ka numrin 5412810127085.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »