SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shperndares rryme me mbrojtje nga rryma jo e filtrume
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shperndares rryme me mbrojtje nga rryma jo e filtrume.
Ky shperndares me 3 m kabell eshte i parshtatshem per paisje elektronike (PC,TV e tjera) qe jane te kyqura
ne invertor ose agregat rryme dhe ky shperndares filtron (pastron) tensionin. Po ashtu e ka te integrum mbrojtjen nga rrufeja.
Ky artikull e ka numrin 8716309025898.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »