SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çante per lloptop 15,4 inch
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo cante atraktive ka hapesira te ndryshme per llaptop dhe pjeset percjellse ose te tjera.
Nga firma holandeze König.

Ky artikull e ka kodin 5412810124947.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »