SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shperndares profesional i rrymes me USB qe ka 6 dalje
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky shperndares rryme ka sistem Master/Slave dhe USB qe ka edhe mbron paisjet nga rrufeja (vetima). Mundeson ckyqjen e aparateve tjera ne menyre automatike kur ta ndalim PC-n ose Llaptopin. Poashtu nese lidhim si Master televizorin, sapo ta ndalim ate, ndalen edhe aparatet tjera automatikisht dhe sapo te ndezim TV, ndezen automatikisht aparatet tjera.

Ky artikull e ka numrin 8716309027540.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »