SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes ergonomik per laptop
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo tavoline e llaptopit ju mundeson qe te keni pozite ergonomike gjate punes me llaptop ne zyre apo ne shtepi. Dhimjet e shpeshta ne qafe dhe shpine nuk do ti keni me. Ky mbajtes eshte shume praktik kur ta merrni me veti llaptopin ne shtrat, sofa apo fotele. Gjithashtu ky mbajtes e ka formen e tille qe llaptopi te kete hapsire te mjaftushme per ventilim.
Nga firma holandeze König.

Kodi i ketij produkti eshte 5412810091119.
Tel:045201365
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »