SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per LCD dhe Monitor 82 CM (32) MAX. 30 KG
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes per LCD dhe Monitor 82 CM (32") MAX. 30 KG nga firma holandeze HQ.

Kodi 5412810140213.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »