SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drite profesionale sinjalizuese per veture deri ne 15km -05
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tani dimrit kur prishjet dhe ndeshjet ne komunikacion jane te mundshme, ju ofrojme driten sinnjalizuese me LED qe posedon 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largsi. Kjo drite ka magnetin qe mundson ngjitjen e saj ne tavan te vetures dhe eshte nga nje material robust / rezistent nga rrezimi dhe nga shkelja me veture.

Kodi 5412810125203.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »