SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter rryme per Llaptop ASUS 4A (15 - 22V) dhe 3,75A (24V)
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:43
ID e produktit :
3751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter rryme per Llaptop ASUS 4A (15 - 22V) dhe 3,75A (24V) 90W
Për llaptop (Notebook/Netbook), p.sh.: ASUS, Benq, Compaq,Dell, Fujitsu-Siemens,
HP, IBM, LG, Lenovo, Samsung, Sony, Toshiba e shumë të tjera.
Hyrja e tensionit 100 - 240 V AC~ 50-60Hz, fuqia dalse max. 90W
Max. 4A (15 - 22V) respektivishtë 3,75A (24V)
Katër lloje të mbrojtjeve: ndrrim i polaritetit, lidhje e shkurt, mbingarkes dhe tejkalim të rrymës
I dedikum për llaptop me tensionet 15V / 16V / 18V / 19V / 20V / 22V / 24V

Kodi: V28120

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »