SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter rryme 12V / 4A VESTEL
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter rryme 12V / 4A VESTEL
Dedikohet per kamera dhe aparate tjera

Kodi : 5283040
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »