SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrues displayi per Llaptop/LCD/Monitor/Foto
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete komplet pastruesi, mirmbahet displayi i paisjve te ndryshme. Permban sprejin, brushen dhe lecken.

Ky artikull e ka kodin 5412810102129.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »