SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wireless - Nderprerësa per drita me dirigjues
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wireless - Nderprerësa per drita me dirigjues.
Kjo paisje sherben per ndezjen apo fikjen e aparateve apo dritave te cilat vendosen ne keto nderprersa. Kanë teledirigjuesin, e cili mundeson veprimin nga distanca. Perdorimi eshte shume i thjeshte, ne shtek te rrymes vendoset njeri nga keta tre nderprersa elektronik dhe ne te kyqet drita apo aparati te cilin e teledirigjoni. Me teledirigjues mundeni vec e vec keta tre nderprersa me i komandu.

Kodi i artikullit: V26551
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »