SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Detektor (alarm) gazi
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky artikull (detektor gazi) sherben per sigurine e ambientit ku jetoni dhe punoni. Montohet shume lehte. Futet ne rryme, 2 minitat e pare vetem kontrollon ajrin se a ka gaz te leshuar dhe pastaj sapo ta ket kontaktin e pare me gaz, alarmon. Kjo paisje shpeton jete dhe kapitalin tuaj.

Kodi i artikullit: 5412810112807
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »