SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell audio/video 5m
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell audio/video me kontakte te flakrum dhe video te izolum 5m

Kodi i artikullit eshte: 5882138
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »