SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ERSA - 80 Watt letkon digjital me mikroprocesor rregullues
Çmimi :
€218.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky letkon profesional me display te madhe mundeson fiksimin e 3 temperaturave, ndaljen automatike nese nuk punohet (Stand by) e te tjera. Me kete letkon mund te programoni 3 temperatura sipas deshires, vetem shtypni njeren nga keto 3 susta dhe letkoni ua sjell temperaturen e deshiruar, brenda nje casti te shkurter. Poashtu letkoni e ruan majen dhe kursen energjine, pasiqe ndalet vetvetiu nese nuk e perdorni nje kohe te caktuar. Mund t'i vendosen maje te ndryshme.

Ky letkon mund te perdoret per c´do profesion.

Kodi i artikullit: 6902561
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »