SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRO COMPUTERS | Qmime me Shumicë dhe Pakicë |
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '14
ID e produktit :
37911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pro Computers | Ofrojmë qmime me shumicë dhe pakicë |
| Qmimet e shumicës me zbritje |
___________________________________________________
BrandName me te njohura si : #DELL , #HP, #IBM , #Lenovo, #FujitsuSiemens, etj.
Monitor : 17" 19" 20"

Ky mall është në stok

|Pagesat mund te kryhen edhe me STARCARD nëpërmjet TEB.

Shtepiza me qmime shume te volitshme, nga 35 euro...

Nr. Tel : 044/299/857
Informata rreth publikuesit
ProComputers
Prishtinë
044299857
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »