SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LNB ALPS me 4 dalje - Sy per SAT
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky special LNB - Sy per satelit eshte I pershtatshem per ato vende ku vendosen disa sy dhe vendi eshte I ngushte.

Kodi i ketij artikulli eshte: 9136030
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »