SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbushes per bateri 9V
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbushes per bateri 9V. Ky mbushes mundeson qe 2 copa bateria 9Volt ti mbush ne te njejten kohe, dhe kur te mbushen ato permes drites LED te tregoj qe procesi i mbushjes eshte kryer.

Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810151608
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »