SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shperndares special antene
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shperndares special antene
Ky shperndares antene per SAT, kabllovik dhe Radio perdoret per ato vende ku kabllat jane te endun nje mbas nje (prej dhome ne dhome) dhe deshirohet te krijohet sistem satelitor dhe kabllovik ne te njejten kohe.

Kodi i artikulli : 9112948
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »