SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komandim i paisjeve me dyer te mbyllura
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo paisje mundeson komandimin e aparateve te ndryshme (Receiver, DVD,Video dhe te tjera), edhe pse jane te fshehura mbas dyerve te komodes. Ideal kur nuk deshironi qe te shihen paisjet dhe te fshifen kabllat. Mund te komandohen 2 + 2 aparate.

Kodi : 9449968
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »