SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per LCD dhe Monitor deri 23/15kg
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes per LCD dhe Monitor deri 23"/15kg .

Ky artikull e ka numrin 5412810119851.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »