SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per Audio/Video deri 25KG
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes per Audio/Video deri 25KG. Ky mbajtes mundson vendosjen e resiverit,perforcusit,DVD,Video etj. Montohet lehte dhe mund te fshihen kabllat.

Kodi 5412810139996.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »