SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertus I sinjalit prej skart ne koaxial (antene)
Çmimi :
€98.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi! Mundson hyrjen me skart kabell ose me qinq (RCA) dhe e shendrron sinjalin ne anten kabell (koaxial RF) dhe ky sinjal mund te percjellet permes kabllave qe jane egzistuse ne shtepi, banese, objekt ne televiziona te tjere. Kjo paisje eshte ideal ne ato vende ku deshirohet qe sinjali prej nje Resiveri,DVD etj. te percjellet ne dhoma tjera me mundesi qe edhe komandimi me teledirigjus te realizohet poashtu me kete paisje.

Kodi :3552754
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »