SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kompjuter me gjitha pjeset percjellese (ASUS)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '14
ID e produktit :
38202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin me Monitor dhe me pjese te tjera percjellese.

Specifikat e shtepizes jane :

Procesori: Intel (R) Celeron (R) CPU E1200 @ 1.60 GHz (2 CPUs)
RAM - 1 GB DDR2
HDD - 160 GB
DVD+/-RW
Monitor - ASUS LCD HD 22 Inch,
WEBCAM
TASTIER + MAUS
TAVOLINA
Qmimi Fundit 150 Euro
Informata rreth publikuesit
Banqa
Gjilan
044700126
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »