SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '14
ID e produktit :
38277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferte e Re ne ComputerCity Ks, Core i5 me 16.66% Zbritje

Modeli: Dell Latitude E6410
Procesori: Core i5 2.4 ghz me 4 berthama
Ram: 2 Gb DDR3
Hdd: 250 Gb
Ekrani: 14.1" inch
WebCamera: standard camera
Grafika: Nvidia NVS 3100M 512 Mb deri ne 1696 Mb
Sis Operativ: Windows 7 Home Premium 64-bit i licencuar
Tjera: DVD-RW, wireless, usb x4 ports, multi card reader slots, VGA,Display port,Adapteri, Qanta dhe mausi gratis.
Garancion: 12 muaj

Qmimi: 250 euro

Blerjet mund te behen dhe me keste ne TEB StarCard
Informata rreth publikuesit
ComputerCity Ks
Prishtinë
045666201
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »