SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER - GLOBBUS
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
38305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA DHE OBJEKTE;
INDUSTRIALE
-KOMERCIALE
-PUBLIKE

SALLONET E SHITJES;
1, PRISHTINE,KODRA E TRIMAVE 044-888 475 044 113 718
2. GJILAN,RRUGA E FERIZAJIT 044 147 284
3. PRIZREN,LAGJA ARBANA 044 255 079


www.globbus-ks.com 
www.globbus.webs.com 
Informata rreth publikuesit
NTP GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
prishtine-gjilan-prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »