SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prodhojm dhe Montojm Produkte nga Betoni
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '14
ID e produktit :
38311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojm dhe montojm produkte te ndryshme nga betoni si ; kubeza , 6cm dhe 8cm , anesor 6x20x50 , 8x20x100, 12x18x24x80 si dhe blloka te dimenzioneve te ndryshme 12x40 , 15 x40 , 20x 40 , 25x40 ,
Informata rreth publikuesit
Sheqir
Drenas
044670302
Drenas - Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »