SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DCF610S2 | Kaqavida me Bateri |
Çmimi :
€244.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Kaqavida me Bateri | DCF610S2 |
10,8 aku – kaçavidë
kompakt dhe i lehtë, qëndrim i lirë • 15-shkallë të momentit të
përdredhjes • vërtitjet e rreg. në mënyrë elektronike, me frena • rrotullim në anë te majtë dhe djathtë • ndërprerës i madh përshpejtimi
• dorezë e vrazhdë e vidhave të montimit ¼” me mbyllës dhe me
mekanizëm hedhës, edhe me 25 mm pajisje shtesë • rrethi me 3
llamba LED

të dhënat teknike DCF610S2
aku – bateria 1,3 Ah (Li-Ion)
fuqia dalëse 154 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.050 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 8 Nm
mengene 1/4“ – gjashtëkëndëshi i brendshëm
pesha 0,96 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »