SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DC411N | Prerëse me Bateri |
Çmimi :
€154.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Prerëse me Bateri | DC411N |
18,0 V aku – gërryes këndor
• bllokimi i boshtit
• doreza anësore mund të rregullohet në 2 pozicione
• aksi M14
• *N-zbatimi është në dispozicion pa bateri, mbushësin dhe
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »