SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell FULL HD 3m
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
3857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell FULL HD me filtera dhe izolim te dyfishte 3m.

Kodi i artikullit: 5686653
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »